PinPark App

iOS için Araba Park Yeri Bulma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.1 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Nikita Leonov
PinPark App uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve akıllı telefonlarınıza indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve çok severek kullanacağınız, hayatınıza kolaylıkla katacak olan mükemmel bir uygulamaya sahip olabil

PinPark App uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve akıllı telefonlarınıza indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve çok severek kullanacağınız, hayatınıza kolaylıkla katacak olan mükemmel bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Günlük hayatta aktif olarak araba kullanan ve hayatın koşuşturmacalı temposunda unutkan bir hal almış olan kullanıcılarımıza hitaben geliştirilmiş olan bu mükemmel uygulama sayesinde arabanızı park ettiğiniz yeri bulmakta zorlanmayacak arabanızı çok kolay bulabileceksiniz.

Karmaşık sokak aralarına ya da kalabalık otoparklara park etmek zorunda kaldığınız arabanızın yerini hafızanızda tutmaya çalışmak yerine PinPark App uygulamasını iOS veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyin ve bırakın sizin yerinize arabanızın yerini o hafızasında tutsun. Arabanızı park ettikten sonra yerini uygulamaya kayıt edin ve tekrar bulmak istediğiniz zaman uygulamayı açıp harita üzerinden arabanızın yerini takip ederek kolaylıkla bulun. Bu kullanışlı uygulamaya kesinlikle bayılacaksınız.

Daha Fazla Göster
PinPark App indir